Novosti

TUŠ časopis za školsku 2022/2023. godinu

I u ovoj školskoj 2022/2023. godini pred nama je još jedna broj školskog časopisa TUŠ. Članovi Novinarske sekcije radili su na prikupljanju građe i na izradi školskog časopisa. Slikom i riječju propratili smo sva aktuelna dešavanja u školi – posjete i prezentacije, školske projekte, takmičenja, posjete naših učenika i vannastavne aktivnosti.

Novi broj TUŠ – a donosi vam utiske sa posjeta: Umjetničkoj galeriji, Muzeju ratnog djetinjstva, Pozorištu mladih, Narodnoj kuhinji, zatim utiske iz Srebrenice, itd. Obilježili smo datume važnie za jedinu nam domovinu. Dan maternjeg jezika i Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja, Dan turističkih vodiča, dočekali sa gostima mjesec Ramazan, pobijedili u mnogim sportskim takmičenjima.

Dali smo prostora i našim maturantima da bi njihove uspomene o našoj školi ostale zabilježene.

Kompletan časopis pogledajte u nastavku.