Uručene zahvalnice i nagrade u okviru projekta “Jednaki u različitosti-spoznajmo i živimo svijet”

18.10.2019.godine realizovana je posljednja aktivnost u okviru projekta “Jednaki u različitosti-spoznajmo i živimo svijet” na kojoj su uručene zahvalnice i nagrade za učenike. Pored Srednje škole za tekstil, kožu i dizajn  učesnici u projektu bili su Srednja muzička škola, Srednja ugostiteljsko-turistička škola, OSCE, Mreža za izgradnju mira i Udruženje profesora, nastavnika Građansko obrazovanje. U toku realizacije aktivnosti  planiranih u projektu  pridružili su nam se i učenici Srednje škole metalskih zanimanja.

Zahvaljujući vrijednim  profesorima Rasimu Šahmanu i Željki Andrić učenici su kroz umjetnost ideju interkulturalizma i međureligijskog dijaloga predstavili svim učesnicima i posjetiteljima izložbi i koncerata koji su održani u toku projekta.

Svim učesnicima u projektu veliko HVALA!

Koordinatorice Alma Ahmethodžić  Aldijana Muslim i Mubina Mujačić

[ngg src=”galleries” ids=”4” display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0”]