OBAVJEŠTENJE ZA VANREDNE UČENIKE

Obavještavaju se vanredni učenici da je utvrđen vanredni (aprilski) ispitni rok za šk.2020/21.godinu .

Instruktivno-konsultativna nastava ( za učenike II razreda smjer kuhar) održat će se u periodu od 29.03.-10.04.2021.godine  prema sjedećem rasporedu: PREUZMI RASPORED

Polaganje ispita u aoprilskom ispitnom roku šk.2020/21.g. počeće 19.04.2021. i trajati do 29.04.2021.godine a realizovat će se prema posebnom sačinjenom rasporedu.

Način realizacije instruktivno-konsultativne nastave i ispita odvijat će se u skladu sa epidemiološkom situacijom i preporukama od Ministarstva za odgoj i obrazovanje KS o čemu će te biti blagovremeno obavješteni. Svi učenici dužni su podnijeti prijavu za polaganje ispita u  aprilskom ispitnom roku i izvršiti uplatu preostalih dugovanja.