Konačna rang lista učenika koji su primljeni u prvi razred školske 2022/23. godine

Dragi učenici/ce, poštovani roditelji,

Objavljujemo  konačne liste Online upisa u prvi razred Srednje ugostiteljsko-turističke škole

Prijem dokumentacije izvršit će se 05. i 06. jula 2022.godine, u periodu od 09:00 do 14:00 sati u prostorijama škole, a u skladu sa Odlukom o kriterijima za prijem učenika/ca u prvi razred srednjih škola Kantona Sarajevo. Potrebna dokumentacija:

• Prijava za upis  (štampa se iz EMIS sistema po okončanju online upisa, uputstvo na https://upis.emis.edu.ba/),
  • Izvod iz matične knjige rođenih – ovjerena kopija,
  • Svjedodžbu o završenoj osnovnoj školi – originalni dokument,
  • Uvjerenje o uspjehu učenika u VI, VII i VIII razredu osnovne škole – originalna dokumenta,
  • Uvjerenje o rezultatima postignutim na eksternoj maturi – original,
  • druga dokumenta relevantna za utvrđivanje broja ostvarenih bodova po kriterijima iz člana 11, 12 i 13. Odluke o kriterijima za prijem učenika u prvi razred srednjih škola Kantona Sarajevo (diplome/potvrde o osvojenim takmičenjima i dr.).

DOBRO DOŠLI!

U nastavku ispod se nalaze liste primljenih učenika:

Učenici koji su primljeni u prvi razred za zanimanje ugostiteljski tehničar, kuhar, konobar i poslastičar mogu doći u „Uslužnost“ d.o.o., ulica Branilaca Sarajeva br.39 (kod pijace „Sirano“) svakim radnim danom od 9:00 do 16:00 sati i subotom od 9:00 do 14:00 sati,  kako bi im se uzela mjera za izradu uniformi za praktičnu nastavu i na licu mjesta izvršili uplatu.

(Napomena: Firma Uslužnost  je na kolektivnom godišnjem odmoru u periodu od 25.7.do 8.8.2022.g.)

Cijena uniforme za konobare – muška                                      85,00KM

Cijena uniforme za konobare – ženska                                     75,00KM

Cijena uniforme za kuhare i poslastičare –muška i ženska      70,00KM

Cijena uniforme za ugostiteljske tehničare – muška                155,00KM