TUŠ magazin za školsku 2021/2022. godinu (II polugodište)

I u ovom polugodištu školske 2021/2022. godine pred nama je još jedan broj školskog časopisa TUŠ. Članovi Novinarske sekcije radili su na prikupljanju građe i na izradi školskog časopisa. Slikom i riječju propratili smo sva aktuelna dešavanja u školi – posjete i prezentacije, školske projekte, takmičenja, posjete naših učenika i vannastavne aktivnosti.

Novi broj TUŠ-a donosi vam utiske sa posjeta: Umjetničkoj galeriji, Muzeju ratnog djetinjstva,  Pozorištu mladih, Narodnoj kuhinji, zatim utiske iz Srebrenice, itd. Obilježili smo datume važne za jedinu nam domovinu, Dan maternjeg jezika i Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja, Dan turističkih vodiča, dočekali s gostima mjesec Ramazan, pobijedili u mnogim sportskim takmičenjima.

Posebnu pažnju posvetili smo saradnji sa Ekonomsko-ugostiteljskom školom „Vuk Karadžić“ iz Velike Plane i međunarodnom projektu RYCO.

Dali smo prostora i našim maturantima da bi njihove uspomene o našoj školi ostale zabilježene.

Kompletan časopis pogledajte na web stranici škole i uživajte.