Drugi koncert u okviru “Projekta jednaki u različitosti – spoznajmo i živimo svijet”

16.10.2019. godine sa početkom u 19:00 h u prostorijama Srednje ugostiteljsko-turističke u okviru “Projekta jednaki u različitosti – spoznajmo i živimo svijet” održan je koncert koji su pripremili učenici Srednje muzičke škole , izložba likovnih radova koju su pripremili učenici Srednje škole za tekstil kožu i dizajn i prikazan  video pod nazivom “Obilazak Starog Grada”  u kojem je prikazan dan u kojem su svi učesnici u projektu zahvaljujući učenicima iz Srednje ugostiteljsko-turističke škole upoznati  sa sakralnim objektima i kulturno-historijskim nasljeđem.

Zahvaljujemo se vrijednim profesorima koji su radili sa učenicima Željki Andrić, Rasimu Šahmanu i Mubini Mujačić. Hvala dragim gostima, kolegicama i kolegama kao i učenicima. Posebno hvala volonterima!

Projekt je dio programa ETOS Inicijative koji provodi TPO Fondacija iz Sarajeva.

Koordinatorice: Alma Ahmethodžić, Aldijana Muslim i Mubina Mujačić

[ngg src=”galleries” ids=”5” display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0”]